اسپری روان کننده B52 کاسپین

گریس تابان کاسپین
گریس تابان کاسپین ( پایه بنتون )
۱۳۹۷-۰۳-۲۰

.

اسپری روان کننده B52

.

ممکن است بارها با یک قطعه‌ی متحرک زنگ‌زده مانند پیچ و مهره‌ای زنگ‌زده که در هم پیچیده شده‌اند مواجه شده باشید. در این شرایط به دلیل نوع واکنشی که مواد می‌دهند به شکلی محکم به یکدیگر می‌چسبند و درصورتی‌که فشار زیادی را بر آن‌ها وارد کنید ممکن است دچار شکستگی شوند. در برخی موارد نیز قطعات به دلیل روغن‌کاری نشدن نمی‌توانند به‌خوبی حرکت کنند. در تمام این موارد می‌توانید از یک محلول روان‌کننده استفاده کنید. محلول‌های روان‌کننده همان‌گونه که از نامشان مشخص است موجب سهولت حرکت قطعات متحرک می‌شوند.

.

این محصولات به دلیل ساختاری که دارند می‌توانند اصطکاک بین قطعات را به طرز چشمگیری کاهش دهند و برای قطعاتی که به‌سختی بسته شده‌اند و نمی‌توانید آن‌ها را باز کنید بسیار مناسب هستند. این محصول روان‌کننده‌ی بسیار مناسبی بوده و ساختار آن به‌گونه‌ای است که می‌تواند قسمت‌های زنگ زده را تمیز کند. از نقاط قوت این روان‌کننده می‌توان به نحوه‌ی استفاده از آن اشاره کرد. این روان‌کننده به‌صورت اسپری بر روی قطعه‌ی موردنظر می‌پاشد و این امر موجب نفوذ هرچه بهتر و بیشتر آن خواهد شد.

 

.

ویژگی‌های کلیدی: روان کننده، خارج کننده رطوبت، محافظ و تمیز کننده، نرم کننده قطعات زنگ زده، باز کننده قطعات سخت شده، قابل استفاده در ابزارها و ماشین آلات خانگی، کشاورزی و تجاری

.

.

اسپری روان کننده B52
جنس ظرف تعداد در کارتن تعداد در پالت ( کارتن ) وزن هر عدد  وزن هر کارتن وزن هر پالت
فلزی ۲۴ ۲۴ ۴۰۰  گرم ۶٫۵ کیلو گرم ۱۵۶ کیلو گرم

.

.